SUPA24
122 672 €
(1 704 € / m²)
Satış
Atipik
1
72 m²
Николай Коперник

yatak odasıatypical
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

📢 ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ! 📢 ОФЕРТА: 20021 🏡 Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' ви представя новострояща се сграда в сърцето на кв. Кючук Париж! ✔...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Николай Коперник
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ГОЛД ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar