SUPA24
128 112 €
(1 601 € / m²)
Satış
Atipik
1
80 m²
Подполковник Калитин

yatak odasıatypical
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ОТ ИМОТИ S-ДОМ! Предлага се за продажба апартамент с АКТ 14 със следното разпределение = всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Подполковник Калитин
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИМОТИ ЕСДОМ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar