SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
179 999 €
(1 333 € / m²)
Satış
Atipik
1
135 m²
Александър Стамболийски

yatak odasıatypical
düz135 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Предлагаме за продажба просторен апартамент, разположен в предпочитан район на гр. Плевен кв. 9-ти. Имотът е с функционално разпределение и отличен ...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Александър Стамболийски
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar