SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
100 000 €
(1 389 € / m²)
Satış
Atipik
1
72 m²
бул. Освобождение

yatak odasıatypical
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ОФЕРТА 86843 БЕЗ КОМИСИОННА! Предлагаме Ви стилен и функционален двустаен апартамент, разположен в нова модерна сграда с актуване през 2026 г., съчета...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

бул. Освобождение
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

РИМЕКС ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar