Teklifler listesi
13
13
13
195 000 €
(2 294 € / m²)
Satış
Atipik
1
85 m²
Св.св. Кирил и Методий
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
85 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Агенция за недвижими имоти МИРА предлага за продажба стилен и функционален тристаен апартамент, разположен в квартал Куба, гр. Хасково. Площ: 84,71...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
42günler
Güncellendi:
42günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Св.св. Кирил и Методий
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.