SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
85 638 €
(1 241 € / m²)
Satış
Atipik
1
69 m²
бул. Христо Ботев

yatak odasıatypical
düz69 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

? АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ 'ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ' ПРЕДЛАГА: ? Двустаен апартамент без преходи в нова сграда в широкия център на гр. Плевен ? Предлагаме ви ...

Diğer
Teklifin yaşı: 39günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

бул. Христо Ботев
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar