SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
101 750 €
(1 288 € / m²)
Satış
Atipik
1
79 m²
бул. Освобождение

yatak odasıatypical
düz79 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

🔶 HH PROPERTIES Ви предлага възможност за ИНВЕСТИЦИЯ В БЪДЕЩЕТО! 💫🔶 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР БЕЗ КОМИСИОННА двустаен апартамент в строеж в кв. Траки...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 51günler

Yerellikler

бул. Освобождение
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ЕЙЧ ЕЙЧ ПРОПЪРТИ ЕООД

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar