SUPA24
159 000 €
(1 445 € / m²)
Satış
Atipik
1
110 m²
бул. Освобождение

yatak odasıatypical
düz110 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

🔹HH PROPERTIES предлага на вашето внимание вашият НОВ ДОМ ! 🏡 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР БЕЗ КОМИСИОННА тристаен апартамент в строеж в кв. Тракия. 💵 Г...

Diğer
Teklifin yaşı: 52günler
Güncellendi: 52günler

Yerellikler

бул. Освобождение
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ЕЙЧ ЕЙЧ ПРОПЪРТИ ЕООД

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar