SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
132 600 €
(1 745 € / m²)
Satış
Atipik
1
76 m²
бул. Освобождение

yatak odasıatypical
düz76 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ОФЕРТА 11239 Двустаен апартамент в кв. Тракия! Предлага се за продажба двустаен апартамент, разположен в предпочитания и добре развит квартал Тракия. ...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 51günler

Yerellikler

бул. Освобождение
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar