SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
164 700 €
(2 534 € / m²)
Satış
Atipik
1
65 m²
бул. България

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Оферта 68917 - Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент, разположен в нова модерна сграда в кв. Гагарин. Имотът се състои от дневна с кухненс...

Diğer
Teklifin yaşı: 61günler
Güncellendi: 39günler

Yerellikler

бул. България
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar