SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
157 000 €
(2 492 € / m²)
Satış
Atipik
1
63 m²
бул. Освобождение

yatak odasıatypical
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

(ОФЕРТА-9177) АКРОНА ИМОТИ Ви предлага чудесна възможност за покупка на **ново строителство** в един от най-предпочитаните квартали на Пловдив **Тра...

Diğer
Teklifin yaşı: 59günler
Güncellendi: 37günler

Yerellikler

бул. Освобождение
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar