SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
152 000 €
(1 086 € / m²)
Satış
Atipik
1
140 m²
бул. Освобождение

yatak odasıatypical
düz140 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

🏡 Четиристаен апартамент в модерен жилищен комплекс ж.к. Тракия 📍 Само на 3,9 км от центъра (8 мин с кола) 📐 140 кв.м | 🏢 Етаж 4 от 7 💶 Цена: 1...

Diğer
Teklifin yaşı: 74günler
Güncellendi: 74günler

Yerellikler

бул. Освобождение
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar