SUPA24
85 000 €
(1 288 € / m²)
Satış
Atipik
1
66 m²
бул. Освобождение

yatak odasıatypical
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

🏢 Двустаен апартамент в модерен комплекс | 📍 Район Тракия ОФЕРТА 62181 ✨ Пред АКТ 16 | 🏗 Съвременно строителство 📏 66 кв.м. | 🌇 Изцяло западно и...

Diğer
Teklifin yaşı: 71günler
Güncellendi: 71günler

Yerellikler

бул. Освобождение
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar