SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
82 000 €
(1 367 € / m²)
Satış
Atipik
1
60 m²
бул. Освобождение

yatak odasıatypical
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Двустаен апартамент в кв. Тракия, до Форума Предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ от 60 кв.м, разположен на 12-ти етаж в нова жилищна сгр...

Diğer
Teklifin yaşı: 79günler
Güncellendi: 79günler

Yerellikler

бул. Освобождение
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar