SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
92 000 €
(1 394 € / m²)
Satış
Atipik
1
66 m²
Христо Ботев

yatak odasıatypical
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! Стартирало строителство! МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание за продажба двустаен апартамент в гр.Стара Загора,...

Diğer
Teklifin yaşı: 106günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Христо Ботев
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

МИХАЙЛОВА

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar