SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
110 908 €
(1 655 € / m²)
Satış
Atipik
2+
67 m²
AVENIDA SANTOS DUMONT, Votorantim

yatak odasıatypical
düz67 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

No condomínio Graville Reserva Atlântica fica 2 km do shopping iguatemi.
Tudo perto .

3 dormitório
2 banheiro com box de vidros
2 vagas cobertas ...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

AVENIDA SANTOS DUMONT, Votorantim
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Imobiliária Central Sorocaba

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar