SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
599 859 €
(1 980 € / m²)
Satış
4
1
303 m²
Rua Antonio Perez Hernandez, Votorantim

yatak odası4
düz303 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excellent apartment in the building dijon campolim - 4 suites, - living room, - kitchen, - w. C social, - laundry, - 4 parking spaces. Tophouses 599...

Diğer
Teklifin yaşı: 182günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Antonio Perez Hernandez, Votorantim
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar