SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
135 893 €
(1 914 € / m²)
Satış
2
2+
71 m²
Rua Ricardo Hermenn Schorling, Vitória

yatak odası2
düz71 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment of your dreams - ideal to live or invest! If you are looking for comfort, privileged location and guaranteed value, this apartment is the pe...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yüksek tavanlarDoğal ışıkGörüşZeminAçık yaşam alanıMutfak aletleriKaldırımEvcil hayvanlar için uygundurGüvenlik

Diğer
Teklifin yaşı: 129günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Ricardo Hermenn Schorling, Vitória
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar