SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
598 100 €
(1 661 € / m²)
Satış
Atipik
2+
360 m²
RUA ANTONIO GIL VELOSO, Vila Velha

yatak odasıatypical
düz360 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Procurando o seu novo lar dos sonhos? Então você acabou de encontrar! Este incrível apartamento de 4 quartos, sendo 2 suítes, com 2 vagas de garagem e...

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA ANTONIO GIL VELOSO, Vila Velha
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

New Address

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar