SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
84 611 €
(1 143 € / m²)
Satış
Atipik
2+
74 m²
AVENIDA INDEPENDENCIA, Valinhos

yatak odasıatypical
düz74 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

OPORTUNIDADE IMPERDÍVEL EM VALINHOS EDIFÍCIO ANTÚRIO!
Se você procura localização privilegiada, conforto e praticidade, este apartamento é a escolha...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

AVENIDA INDEPENDENCIA, Valinhos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar