Teklifler listesi
12
12
12
102 346 €
(1 765 € / m²)
Satış
Atipik
2+
58 m²
Rua 6, Ubatuba
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
58 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartamento na Praia do Sapê no Condomínio Villaggio Itália em Ubatuba
Apartamento em obras localizado na Praia do Sapê, a aproximadamente 650 metros...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua 6, Ubatuba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2