SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
71 603 €
(994 € / m²)
Satış
Atipik
2+
72 m²
Rua Alameda, Ubatuba

yatak odasıatypical
düz72 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento na Maranduba no Condomínio Residencial Engenho em Ubatuba

Apartamento em construção localizado no bairro da Maranduba, em Ubatuba, a apro...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Alameda, Ubatuba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar