SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
38 433 €
(2 562 € / m²)
Satış
Atipik
1
15 m²
Rua Alameda, Ubatuba

yatak odasıatypical
düz15 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Loft na Praia da Maranduba no Condomínio Maranduba em Ubatuba

Loft mobiliado localizado na Praia da Maranduba, em Ubatuba, a aproximadamente 350 metr...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Alameda, Ubatuba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar