SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
101 763 €
(1 241 € / m²)
Satış
Atipik
2+
82 m²
Rua Celso Pinheiro, Teresina

yatak odasıatypical
düz82 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento localizado no bairro Cristo Rei, em Teresina. Com uma área útil de 82m² e 3 quartos sendo 2 suítes, este imóvel oferece amplo espaço e con...

Diğer
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Celso Pinheiro, Teresina
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar