SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
68 173 €
(885 € / m²)
Satış
Atipik
2+
77 m²
Rua Nicarágua, Taubaté

yatak odasıatypical
düz77 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento novo à venda no Residencial Lyon - Jardim das Nações em Taubaté.Empreendimento recém entregue com excelente localização no Jardim das Naçõ...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Nicarágua, Taubaté
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar