Teklifler listesi
12
12
12
66 647 €
(1 449 € / m²)
Satış
Atipik
1
46 m²
Rua Comendador Vicente do Amaral, Sorocaba
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
46 m²
banyolar
Condomínio: Residencial Ecopark
R$391.000
Metragem: 43m²
IPTU: R$350/anual
Condomínio: R$400/mês
2 Quartos
1 Banheiros
1 Vagas na garagem
De...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Modern tarz
Yeniden yapılandırmadan sonra
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
3günler
Güncellendi:
3günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Comendador Vicente do Amaral, Sorocaba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.