SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
51 718 €
(1 034 € / m²)
Satış
Atipik
1
50 m²
Rua Santa Maria, Sorocaba

yatak odasıatypical
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à Venda na Vila Hortência Sorocaba/SP 50 m² 2 Dormitórios

Localizado na zona leste de Sorocaba, na região da Vila Hortência / Além Po...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Santa Maria, Sorocaba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar