Teklifler listesi
13
13
13
41 527 €
(692 € / m²)
Satış
Atipik
2+
60 m²
Rua João Ribeiro de Barros, Sorocaba
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
60 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Este apartamento com 2 dormitórios do Residencial Planalto
Acesso ao centro de Sorocaba e a Zona Industrial
- 2 dormitórios,
- Sala dois ambientes,
...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
7günler
Güncellendi:
7günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua João Ribeiro de Barros, Sorocaba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.