Teklifler listesi
14
14
14
66 789 €
(514 € / m²)
Satış
Atipik
2+
130 m²
Avenida General Osório, Sorocaba
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
130 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
COBERTURA DUPLEX À VENDA VILA TRUJILLO SOROCABA/SP
Condomínio Solar das Palmeiras
De R$ 465.000 por apenas R$ 387.000
Aceita financiamento Docu...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
12günler
Güncellendi:
5günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida General Osório, Sorocaba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2