Teklifler listesi
28
28
28
82 711 €
(1 060 € / m²)
Satış
Atipik
2+
78 m²
Rua Horácio Cenci, Sorocaba
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
78 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
2 Quartos
2 Banheiros
2 Vagas na garagem
Descrição:
Apartamento com 2 quartos prox iguatemi
2 doms sendo uma suíte, todo modulado, semi mobiliado,...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
21günler
Güncellendi:
4günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Horácio Cenci, Sorocaba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.