SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
35 263 €
(820 € / m²)
Satış
2
1
43 m²
Alameda do Horto, Sorocaba

yatak odası2
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 Bedrooms 1 Bathroom Kitchen Living room 2 rooms (Living / Dining) Lavander 1 open garage Property: Apartment 43sqmenbsp; (1st floor), Condomi...

Diğer
Teklifin yaşı: 183günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Alameda do Horto, Sorocaba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar