SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
39 543 €
(879 € / m²)
Satış
2
1
45 m²
Estrada Dom José Melhado Campos, Sorocaba

yatak odası2
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment Residential Condominium Morada das Artes East Zone Sorocaba-SP 2 Bedrooms Living room 2 rooms (Living / Dining) Kitchen Lavandry 1 Open...

Diğer
Teklifin yaşı: 185günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Estrada Dom José Melhado Campos, Sorocaba
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar