SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
29 034 €
(645 € / m²)
Satış
Atipik
1
45 m²
RUA JACOB EMERICK, São Vicente

yatak odasıatypical
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento residencial à venda em São Vicente, SP, no Bairro Centro. Com 45,00 m² de área interna, oferece 1 quarto, 1 sala e 1 banheiro. Conta com 2...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA JACOB EMERICK, São Vicente
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar