SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
37 376 €
(748 € / m²)
Satış
Atipik
1
50 m²
RUA MORUBIXABA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com: 3 dormitórios todos com piso porcelanato e móveis planejados sendo: quarto casal com cama, guarda roupa

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA MORUBIXABA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar