SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 196 063 €
(2 556 € / m²)
Satış
Atipik
2+
468 m²
Rua José Maria Lisboa, São Paulo

yatak odasıatypical
düz468 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento é ideal para quem deseja criar um projeto personalizado com excelente custo-benefício.

Localizado no exclusivo Condomínio Torre Bran...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua José Maria Lisboa, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar