SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 025 326 €
(4 069 € / m²)
Satış
Atipik
2+
252 m²
Avenida Duquesa de Goiás, São Paulo

yatak odasıatypical
düz252 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubra o máximo de conforto e sofisticação neste incrível apartamento de 252 m² pronto para proporcionar a você e sua família uma experiência de mor...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşDoğal ışıkKoridorMutfak aletleriAyrı tuvalet

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Avenida Duquesa de Goiás, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar