SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
989 439 €
(4 803 € / m²)
Satış
Atipik
2+
206 m²
RUA FRANCA PINTO, São Paulo

yatak odasıatypical
düz206 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Viver na Vila Mariana ganha um toque de exclusividade neste apartamento no Lindenberg Vila Mariana situado na cobiçada Rua França Pinto. Com 206 m² de...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

RUA FRANCA PINTO, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar