SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
853 427 €
(3 161 € / m²)
Satış
Atipik
2+
270 m²
Rua Saint-Hilaire, São Paulo

yatak odasıatypical
düz270 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento de 270 m² localizado no cobiçado bairro Jardim Paulista, em São Paulo, oferece uma oportunidade única de morar em uma das regiões mai...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Saint-Hilaire, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar