SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
852 311 €
(3 910 € / m²)
Satış
Atipik
2+
218 m²
Rua Jorge Americano, São Paulo

yatak odasıatypical
düz218 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

O apartamento em questão está localizado no Alto da Lapa, em São Paulo, em um condomínio chamado Vistta Alto da Lapa. Construído em 2021, este apartam...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Jorge Americano, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar