SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
818 028 €
(4 398 € / m²)
Satış
Atipik
2+
186 m²
RUA LUIZ COSTA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz186 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este elegante apartamento de cinco quartos, sendo quatro suítes, está localizado no bairro da Vila Mariana, em São Paulo. Construído em 1999, o imóvel...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

RUA LUIZ COSTA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar