SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
790 652 €
(2 824 € / m²)
Satış
Atipik
2+
280 m²
RUA ISABEL DE CASTELA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz280 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda no bairro Vila Madalena, na cidade de São Paulo.

Se você busca um imóvel que seja um verdadeiro refúgio urbano, este incrível apa...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

RUA ISABEL DE CASTELA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar