SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
683 391 €
(3 011 € / m²)
Satış
Atipik
2+
227 m²
Rua Cayowaá, São Paulo

yatak odasıatypical
düz227 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este elegante apartamento de 227 m² localizado no concorrido bairro de Sumaré, em São Paulo, oferece uma oportunidade única para aqueles que buscam um...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Modern tarzAçık yaşam alanıAhşap zeminGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Cayowaá, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar