SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
683 545 €
(3 384 € / m²)
Satış
Atipik
2+
202 m²
RUA AGISSE, São Paulo

yatak odasıatypical
düz202 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localizado no bairro privilegiado de Jardim das Bandeiras, em São Paulo, este apartamento padrão apresenta uma oportunidade única para aqueles que bus...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

RUA AGISSE, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar