SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
683 391 €
(3 106 € / m²)
Satış
Atipik
2+
220 m²
Alameda Itu, São Paulo

yatak odasıatypical
düz220 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este imóvel de 3 suítes em excelente localização no Jardim Paulista, São Paulo, é a oportunidade perfeita para quem busca uma moradia confortável e de...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Alameda Itu, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar