SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
681 422 €
(1 862 € / m²)
Satış
Atipik
2+
366 m²
Rua Jorge Americano, São Paulo

yatak odasıatypical
düz366 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresente-se em uma residência de alto padrão situada no tradicional bairro do Alto da Lapa, na cidade de São Paulo. Este luxuoso apartamento, constru...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua Jorge Americano, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar