SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
649 367 €
(3 418 € / m²)
Satış
Atipik
2+
190 m²
RUA ITACEMA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz190 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este elegante apartamento de 4 dormitórios, sendo 2 suítes, está localizado no exclusivo bairro de Itaim Bibi, em São Paulo. Com 190 m² de área total,...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

RUA ITACEMA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar