SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
649 213 €
(2 823 € / m²)
Satış
Atipik
2+
230 m²
Rua Caraíbas, São Paulo

yatak odasıatypical
düz230 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localizado no bairro nobre de Perdizes, em São Paulo, este moderno apartamento de 230 metros quadrados se destaca pela sua ampla área e sofisticado pa...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Caraíbas, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar