SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
640 276 €
(5 768 € / m²)
Satış
Atipik
2+
111 m²
RUA DO ROCIO, São Paulo

yatak odasıatypical
düz111 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentamos este elegante apartamento padrão localizado no bairro nobre da Vila Olímpia, em São Paulo. Com uma área total de 111 m² e uma área útil d...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA DO ROCIO, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar