SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
630 415 €
(3 775 € / m²)
Satış
Atipik
2+
167 m²
RUA NOVA YORK, São Paulo

yatak odasıatypical
düz167 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Cada detalhe deste apartamento foi pensado para impactar e conectar com quem busca mais do que um imóvel: quer uma experiência de vida. Com 167m² de ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

RUA NOVA YORK, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar