SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
614 276 €
(3 041 € / m²)
Satış
Atipik
2+
202 m²
Rua Bahia, São Paulo

yatak odasıatypical
düz202 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este espaçoso apartamento de 202m² localizado no renomado bairro de Higienópolis, em São Paulo, representa uma oportunidade única para aqueles que des...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Bahia, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar